Idea PRO Diamond on/off

ДІАПАЗОН РОБОЧИХ ЗОВНІШНІХ ТЕМПЕРАТУР

Режим охолодження: +16...+37°C

Режим обігріву: -10...+15°C

Нова серія 2016 року "Diamond" входить в категорію професійного обладнання IDEA Pro, яка відрізняється високою якістю комплектуючих деталей, широким набором функціональних можливостей і розширеним температурним діапазоном роботи. А з функцією контролю по WI-FI (опція), ви легко зможете керувати своїм кондиціонером перебуваючи за межами вашого будинку за допомогою смарт-пристрої.


Унікальний дизайн, енергоефективність Class A, R410A, Wi-Fi ready (опціонально), авторестарт, новий універсальний пульт, ДУ з підсвічуванням, прихований LED-дисплей, IONISER / 7, 9, 12 /.


Іонізатор

Система очищення повітря кондиціонера забезпечена високоефектівних іонізатором, який продукує мільйони негативно заряджених іонів, що нейтралізують всі шкідливі елементи, присутні у Вашому будинку. Негативно заряджені іони притягують до себе частинки пилу, бактерії, спори цвілі і віруси, нейтралізують їх, підтримуючи чічтоту і свіжість повітря в приміщенні.


Hydrophilic Aluminium Fin
Підвищена змочуваність теплообмінника, алюмінієві пластини якого мають спеціальне покриття з гідрофільним шаром, що забезпечує швидке видалення конденсату з внутрішнього блоку, що не дозволяє швидко утворюватися цвілі і бактерій, забезпечуючи при цьому більш ефективну роботу кондиціонера.

Режим осушення
Режим осушення автоматично вибирає режим охолодження, заснованої на різниці між встановленою темпаратура і дійсної кімнатною температурою. Температура регулюється під час зниження вологості повітря повторюваному включенням і вимиканням режиму охолодження і тільки вентиляції. при включенні режиму осушення на ПДУ відображається «Краплинка"

Нище представлені моделі кондиціонерів серії Idea PRO Diamond on/off:


Кондиціонер IDEA ON/OFF (SAMURAI) ISR-07HR-SA7-N1 ION

Кондиціонер IDEA ON/OFF (SAMURAI) ISR-07HR-SA7-N1 ION
Особливості кондиціонера IDEA Samurai FH ISR-07HR-SA7-N1Сучасні і функціональні моделі кондиціонерів..

10 730 грн.