• Дозаправка кондиціонера Черкаси

Дозаправка кондиціонера Черкаси

Основні характеристики:
Серія
Артикул: Дозаправка кондиционера
Наявність: В наявності
Доставка Бескоштовна доставка по Україні
  • 100 грн.

Заправка кондиціонерів м.Черкаси та область

Кожен кондиціонер працює на охолодження або підвищення температури повітря - це основна робоча функція його. Ми чекаємо від нього комфортного клімату в своєму приміщенні, і часто не замислюємося про спосіб його роботи. Щоб ваш кондиціонер охолоджував температуру повітря, необхідно потурбуватись не тільки про правильний монтаж, але і забезпечити регулярне обслуговування, в тому числі заправку кондиціонера досвідченими фахівцями. Без належного догляду він швидко вийде з ладу і суттєво погіршить ваше самопочуття.

Наша компанія пропонує обслуговування або ремонт кондиціонерів. З нами можна укласти договір на тривалий період, і ми самі будемо проводити в певний час всі необхідні операції для підтримки і продовження надійної і безвідмовної роботи вашого кондиціонера. Також ми проводимо окремі операції - чистка, ремонт, монтаж або демонтаж, заправка кліматичних систем.

Заправка кондиціонерів фреоном в Черкасах

Кожна спліт-система для своєї роботи (охолодження повітря) використовує той чи інший холодоагент - фреон. Заправка кондиціонера фреоном - це найвідповідальніша і важливе завдання. Тут потрібен спеціальний інструмент, газ-холодоагент, обов'язкові знання в холодильній техніці і практичний досвід.
Наші інженери при заправці кондиціонера враховують дуже багато зовнішніх і технічних нюансів. Хоча сучасні кондиціонери працюють на менш небезпечному фреоне для навколишнього середовища і здоров'я людини, повністю безпечним його назвати не можна. Заправка кондиціонера Черкаси проводиться тільки працівниками, які мають високий рівень кваліфікації.

Вартість заправки і дозаправки кондиціонерів

Ще хотілося б звернути вашу увагу, що заправка кондиціонера відбувається тільки після виявлення і усунення поломок або помилок в монтажі, які є причиною надмірної або ненормованої витоку. Вартість заправки кондиціонера залежить від типу фреону, який використовується в пристрої і потужності вашого кондиционерного обладнання.

У кожного типу фреону своя обов'язкова процедура заправки, фреоном типу R400 можна проводити дозаправку. Всю робочу рідину необхідно стравити і тільки після цього можна заправляти заново. А дозаправка кондиціонера проводиться фреоном типу R 22. Витік, яка не перевищує 15%, вважається нормою і входить в комплекс послуг сервісного обслуговування.

Ціни на заправку кондиціонерів в Черкасах

Недостатня кількість холодоагенту призводить до поломки самого дорого механізму кондиціонера - компресора. Тому доцільніше і економічно вигідніше проводити вчасно сервісне обслуговування.

Наша компанія гарантує відмінну якість холодоагенту, кваліфікацію майстрів та акуратну і точну роботу. Своєчасна заправка кондиціонера ціна, якої незначна, продовжить роботу вашої кліматичної системи.

Написати огляд

Зверніть увагу: HTML не перекладено!
    Поганий           Хороший
Кредит
Доставка і оплата